Reference

nadvoras@seznam.cz

Pan Kapitan super jednáni ochota rychlost. Jedním slovem SUPER!

Miroslav Sekereš Slovensko

Chcem sa poďakovať pánovi Kapitánovi za skvelú a ústretovú komunikáciu pri kúpe a dodávke interiérových dveri .Som veľmi spokojný a predajcu môžem len vrelo doporučiť..Skvelé jednanie a profesionálny pristup.. Ďakujem Sekereš Zvolen SR.

Jirka Kašák

Do nového domu jsme potřebovali nové dveře a volba padla na typ Braga u firmy pana Kapitána. Vše proběhlo bez problémů (drobný problémek vyřešen obratem), a dveře již slouží svému účelu. Za mne doporučuji, komunikace je prvotřídní a ceny příjemné.

Kája S.

Objednali jsme interiérové dveře vč. zárubní do celého RD - naprostá spokojenost. Když se nám pak "podařilo" poškodit těsnění u obložkové zárubně, pan Kapitán ochotně náhradní těsnění zajistil a zdarma zaslal. Firmu pana Kapitána moc chválíme a doporučujeme.

Miloš Ouhel

U posuvných interiérových dveří Braga se nám rozlomil jeden posuvný vozík. Ačkoliv jsme dveře koupili v jiném obchodě, obrátili jsme se na firmu p.Jiřího Kapitána, který nám potřebnou součástku nejen sehnal, ale i zdarma zaslal. S podobným přístupem a ochotou jsme se již dlouho nesetkali a i při telefonických hovorech s p. Kapitánem bylo ihned jasné, že má zájem nám pomoct a to také udělal. Je velká škoda, že takových podnikatelů není víc. Firmu p. Jiřího Kapitána vřele doporučuji.

Petr Pirunčík

Objednávka 4 ks dveří naprosto bezproblémová. Dodávka nadstandardní (pan Kapitán osobně vynosil všechny dveře až do bytu...;.-) Velmi efektivní i komunikace po zakoupení dveří (potřebovali jsme zjistit technické detaily). Společnost jednoznačně doporučuji. PS: Poznámka k samotným dveřím: bez problémů je možné je zkrátit až o 4 cm.

Lucie Šídová

Zakoupila jsem interiérové dveře včetně zárubní u firmy Kapitán. Dodání bezproblémové, hlavně velmi rychlé a příjemná komunikace. Dveře vypadají v interiéru opravdu dobře. Mohu všem jen doporučit.

Vladimír Bárta

Objednali jsme si interiérové dveře do našeho bytu. Jedny dveře byly francouzského typu. Od začátku do konce byla komunikace ze strany firmy (pan Kapitán osobně) vedena na velmi příjemné a přátelské úrovni. Po instalaci dveří jsme zjistili určité nesrovnalosti a to i z naší strany. Přesto byl přístup pana Kapitána opět 100% profesionální a způsob řešení byl navržen k mé plné spokojenosti. Proto mohu služby firmy jen doporučit.

Marie Kristová

I já bych se ráda připojila k rodině spokojených zákazníků pana Kapitána. Před časem jsme si objednali posuvné dveře Braga včetně pouzder JAP a přesvědčili jsme se, že u této firmy je zákazník na prvním místě a nic není problém - od naprosto bezkonkurenční dodací lhůty přes schopnost dodat v této lhůtě i to, co není v běžné nabídce až k ochotě řešit problém, který jsme si my způsobili sami.... Plánujeme doma vyměnit ještě další dveře a už teď je jasné, kde je objednáme. Moc si cením přátelského a přitom naprosto profesionálního přístupu pana Kapitána a samozřejmě všem doporučuji :-)

Jiří Pospíšil

Se službami, zbožím a osobním přístupem jsem naprosto spokojen. Schopnost rychle vyřešit problém způsobený přepravní službou, dokazuje kvalitu této firmy.

Vladimír Kubíček

Kvalita zbozi, rychlost dodani a jednani. Vse bylo skvele. Doporucuji.

Pavlína Holoubková

Pane Kapitáne děkuji za skvělé služby a velmi včasné dodání dveří.Dveře Braga jsou naprosto skvělé. S Vaší firmou byla velmi dobrá spolupráce.Děkuji a každopádně Vás všem doporučuji a určitě se na na Vás obrátím s další objednávkou.

Ondřej Pytlík

Byl jsem moc spokojen. Dobrá komunikace a výborné ceny, moc doporučuji.

Jiří Janhuba

Veliká spokojenost s komunikací,cenou, rychlostí dodávky i kvalitou interiérových dveří BRAGA..Děkuji a mohu vřele doporučit

Miloš Valehrach

Byl jsem mile překvapen, jak šlo vše hladce, dveře Braga, které jsem si vybral byly za dobrou cenu a dokonce dodavatel projížděl Brnem a zboží přivezl přímo na místo...neuvěřitelné, opravdu doporučuji a děkuji.

Maruš

Vřele doporučuji. Jednání a spolehlivé dodání objednaného zboží bylo na dnešní dobu na vysoké profesionální urovni.

Jiří Osička

Byli jsme velmi spokojeni, p. Kapitán je velmi vstřícný a pomáhal s výběrem správného typu dveří. Komunikace na vysoké úrovni, která v jiných firmách většinou není. Doporučuji.

Radka Tichá

Výborná komunikace a jednání. Dveře jsou jako na obrázku, vypadají hezky. Ceny nejsou drahé. Tento obchod doporučuji.

Denisa Křížková

Pan Kapitán velmi ochotný a vstřícný, sežene a zajistí i nemožné. Vřele doporučuji, kéž by takový byl každý.

Michal Zeman

Velmi dobrá komunikace a rychlé dodání. Jsem velmi spokojen i s kvalitou dodaných dveří. Doufám že s p. Kapitánem budu spolupracovat i v budoucnu.

Eva Sommerová

Dodané vnitřní dveře jsou kvalitní, komunikace při objednání dobrá, dodací lhůta krátká, doporučuji tuto firmu dalším zákazníkům.Díky.

Bohdana Havrdová

Koupili jsme posuvné dveře Braga a ještě otvírací dveře Braga a jsem moc spokojená i s dveřmi i s jednáním pana Kapitána.Moc ochotně mi po telefonu pomáhal při vyměřování velikostí......Děkuji.Dveře dorazili včas a naprosto v pořádku.Doporučuji.

Iva Dzubová

Byla jsem velmi spokojena s touto firmou. Komunikace s panem Kapitánem na jedničku. Dveře do celého domu super, bez připomínej. Můžu doporučit všem zákazníkům.

Jana Heringová

Byla jsem velice spokojena s touto firmou, pan Kapitán nám vyšel maximálně vstříc. Dveře do celého bytu jsou opravdu krásné. Pana Kapitána všem budoucím zákazníkům vřele doporučuji. Moc děkujeme.

Jitka N. 20.9.2013

Přes e-schop jsem zakoupila 6 interiérových dveří včetně zárubní a kování. Celá zásilka byla dodána v bezkonkurenčním termínu 14 dnů až domů. Dveře vypadají naprosto dokonale. Všem rozhodně doporučuji.

Michal Griga

Nedávno jsem zakoupil dveře Braga s obložkami a kováním u pana Kapitána, se kterým bylo radost obchodovat. Jak komunikace, domluva a následný dovoz zboží hodnotím velmi kladně. Proto bych rád i ostatním tuto společnost doporučil.

Jiřina Lindauerová 27.6.2013

Po neúprosném shánění náhradních dílů (posuvů) na posuvné dveře Braga 80 jsem narazila na firmu KAPITAN INTERIERY s.r.o. Mé poptávce bylo nadmíru vyhověno. Sám pan Kapitán se mi o náhradní posuvy postaral, i přesto, že už se nevyrábí.Cena za zboží.."poděkování" Příjemný , spolehlivý člověk, kterých je opravdu poskromnu. Profesionální, obětavý přístup jak pana Kapitána, tak jeho celé firmy hodnotím více než na VÝBORNOU a všem mohu jen doporučit!...Do budoucna na 100% vím, že se stanu jejich zákazníkem ...v období renovace našeho nového bydlení..."Firmě přeji mnoho spokojených zákazníků"...Ještě jednou moc a moc děkuji.

Tomáš Jezbera

V loňském roce jsme zakoupili interiérové dveře včetně obložek. Jsme moc spokojeni s kvalitou, ale i s spřístupem firmy, jak při nákupu, tak nyní kdy jsme potřebovali vyřešit doklady pro stavební spořitelnu. Trvalo to jeden den! Moc děkujeme panu Kapitánovi a firmu velmi doporučujeme.